';
side-area-logo

Co u nas słychać?

Aktualności

Po Kuchennych Rewolucjach

Kilka miesięcy temu, jeszcze jako Karczma Zapiecek, wzięliśmy udział w programie Kuchenne Rewolucje. Wspaniale wspominamy ten czas, a efekty współpracy przeszły nasze najśmielsze wyobrażenia. Dzięki pomocy Pani Magdy Gessler Karczma zmieniła się w nowy Pyszny Zajazd! Nasze menu wzbogaciły fantastyczne potrawy autorstwa Pani Magdy, a sam lokal przeszedł bardzo korzystną metamorfozę. Mamy nadzieję, że nasza nowa oferta trafi w Państwa gusta i zachęci do odwiedzenia Pysznego Zajazdu. Serdecznie zapraszamy!

Menu Magdy Gessler w Pysznym Zajeździe

Skosztujcie rewelacyjnych potraw autorstwa Pani Magdy Gessler. W naszym nowym menu między innymi: pstrąg w trzech smakowitych odsłonach, chrupiące faworki z karpia oraz stek z polędwicy wołowej. Jest pysznie!

Zorganizuj u nas swoją imprezę!

Planujesz przyjęcie okolicznościowe? Zorganizuj je w Pysznym Zajeździe! Oferujemy indywidualne podejście do klienta, wysoką jakość usługi, a przede wszystkim doświadczenie w przygotowywaniu wydarzeń takich jak chrzciny, komunie czy imprezy urodzinowe. Skompletujemy odpowiednie menu, zadbamy o właściwą atmosferę i dopracujemy każdy szczegół tak, aby Twoje przyjęcie było udane. Zadzwoń lub napisz do nas i umów się na spotkanie. Zapraszamy do współpracy!